Соціалізація і дресура Джек Рассел Тер'єра

Соціалізація, виховання і дресура Джек Рассел Тер’єра

 Джек рассел тер’єр – волелюбна порода.  Соціалізація і дресура Джек Рассел Тер’єра починається ще з щенячого віку.  Починаємо  обов’язково  з соціалізації, поступово додаючи до виховання дресирування і спорт.  Це зробить собаку слухняною,  керованою , при цьому не зіпсує характер.  Джек залишиться доброзичливим та відданим вихованцем, якщо виховувати його правильно і поступово. 

Догляд за джек рассел тер’єром включає в себе також  психологічний момент.  А саме: працювати з кінологами краще з самого дитинства, щоб отримати контакт і взаєморозуміння між собакою та господарем. 

Вже кілька років наш розплідник співпрацює з кінологами та зоопсихологами, які тренують собак, покращують їх зв’язок з господарем, готують джеків до нових умов в сім’ї (наприклад, до народження дитини), а також навчають цуценят правильно поводитися серед людей та інших тварин. 

Соціалізація, виховання і дресура Джек Рассел Тер’єра включає в себе такі елементи:

  • Навчання цуценя та формування його психіки;
  • Виправлення проблемного характеру, корекція поведінки;
  • Виховання собаки для полювання;
  • Навчання слухняності собаки в повсякденому житті;
  • Дресирування джек рассел тер’єра (заняття хендлінгом) для участі у виставках та змаганнях.

Заняття можуть проходити разом з господарем або окремо з собакою.

Послуги по дресируванню та соціалізації джек рассел тер’єра надаються тільки у Львові.  Ми працюємо над тим, щоб розширити можливість надання послуг на інші регіони.

Зв’язатися з нами можна по-телефонами, або заповнивши форму зворотного зв’язку.