Все про Джек Рассел Тер'єра


Ви збираєтеся завести тер’єра або вже стали володарем маленького і активного цуценя?  Прагнете  дізнатися, як зробити життя вашого улюбленця комфортним та щасливим?  Тоді ви потрапили в потрібне  місце!

Сьогодні, в ролі професійних заводчиків, власників собак та розплідника ELPIS STAR можемо багато розповісти про породу джек рассел тер’єр  .

 У цьому розділі ми зібрали цікаву інформацію, яка стосується джек рассел тер’єрів: опис породи, як доглядати та утримувати собаку, слабкі і сильні сторони джеків, а також – корисні поради від заводчиків, ветеринарів  та кінологів.

Коли собака стає частиною вашого життя, ви починаєте багато у чому розбиратися, що стосується  вашого улюблянця.

Наш перший джек рассел – Марсель з перших днів закохав нас в свою породу.  Цих тер’єрів обожнюють і дорослі, і діти.  І є за що! 

Порода собак джек рассел тер’єр – дійсно унікальна і не схожа більше ні на кого.

o-porode-dzhek-rassel-terer
Джек расссел терьеры, питомник ELPIS STAR

 Шляхетна історія, мисливські якості тер’єрів, невгамовна активність і дружелюбність робить цю породу ідеальним і надійним компаньйоном для людей будь-якого віку, які звикли вести активний спосіб життя.  Звичайно, є свої нюанси в процесі догляду, виховання  і утримання  цуценят, генетики та харчування джек расселів.  І про них ви дізнаєтеся в даному розділі абсолютно все.