icons

Собаки та цуценята

Джек Рассел Тер'єра

Написати нам
icons

В нас народились цуценята 21.01.2019

Джек Рассел Тер'єра

Написати нам
icons

Розплідник собак

Джек Рассел Тер'єр

Написати нам
icons

Розплідник собак

Джек Рассел Тер'єр

Написати нам
icons

Розпідник собак

Джек Рассел Тер'єр

Написати нам

Джек Рассел Тер'єр - розумний, відданий та життєрадісний товариш чекає Вас в розпліднику ELPIS STAR!


Раді вітати Вас на нашому сайті!

В нас Ви можете купити собаку породи Джек Рассел Тер'єр, так як це - основний напрямок роботи нашого розплідника домашнього типу. Ми розводимо здорових собак зі стабільною  психікою, які відповідають всім СТАНДАРТАМ ПОРОДИ

Джек Рассел Тер'єр - дивовижна порода міні-собак, яка поєднує в собі масу позитивних якостей: життєрадісність, відданість, грайливість і мисливські інстинкти.

На наших улюблених собак Ви можете подивитися ТУТ.

Цуценята народжуються і живуть разом з нами як у великій родині, а згодом знаходять нові помешкання та сім'ї, а їх господарі стають нашими друзями. Ми впевнені, що кожен, хто хоче купити собаку породи джек рассел тер'єр - наш однодумець та товариш.

Кожна в'язка підбирається відповідально і індивідуально. Цуценята в розпліднику виростають сміливими і міцними собаками, в яких чудово підкреслені кращі якості породи.

Також, в розпліднику ви можете купити цуценя джек рассела з жорстким типом шерсті: це симпатичні джеки з більш довшою щільнішою шерстю, яка майже непомітна в линьці.

Розплідник Джек Рассел Тер'єрів ELPIS STAR знаходиться на Україні, в місті Львові. Тому, якщо ви із західної України - ви зможете приїхати до нас в гості, подивитися на цуценят і купити вподобаного Вами вихованця. Трошки складніше тим, хто живе далі. Але ми віримо в те, що собаку вибирають в тому числі і серцем, тому, якщо ви запримітили на наших фотографіях мордочку, яка вам сподобалася - нехай відстань не стримує вас.

Ваша собака знайде вас, де б ви не знаходилися, і коли це трапиться - ви обов'язково відчуєте, що саме ось це цуценя - ВАШЕ!


Ми надаємо всю необхідну підтримку власникам-новачкам

У нас ви отримаєте консультаційну підтримку, рекомендації по дресируванню, вакцинациії та гоуванню. Ми відповімо на всі запитання про утримання джек рассела.

Переваги купівлі собаки в розпліднику ELPIS STAR:

▪️ Безкоштовні консультації по догляду за цуценям;

▪️ Плановы та відповідальні в'язки, від яких народжуються здорові цуценята зі стійкою психікою;

▪️ Допомога у виставковій кар'єрі вихованця;

▪️ Укладення договору за бажанням покупця;

▪️ Гарантія породності, відмінний родовід кожного цуценяти;

▪️ Титуловані собаки, чемпіони багатьох країн.Новости

Головна

Щенки джек рассел терьера. Актуальная информация!

Собираетесь завести маленького и активного щенка Джек рассел терьера ? Хотите узнать, как выбрать и купить Джек рассела в питомнике и сколько стоит породистый щенок? Тогда вы попали в правильное место! На все вопросы найдёте ответы на нашем сайте.
Читати далі

Послуги

Партнери