icons

З Новим роком та Різдвом Христовим!

Джек Рассел Тер'єр

Написати нам
icons

Розпідник собак

Джек Рассел Тер'єр

Написати нам
icons

Розплідник собак

Джек Рассел Тер'єр

Написати нам
icons

Розплідник собак

Джек Рассел Тер'єр

Написати нам

Джек рассел тер'єр - розумний , відданий та життєрадісний товариш чекає Вас в розпліднику ELPIS STAR!

Раді вітати Вас на нашому сайті!

У нас Ви можете купити собаку породи джек рассел тер'єр, так як це - напрямок роботи нашого розплідника. Ми розводимо породних , здорових, анатомічно добре складених собак зі стабільною  психікою.

На наших улюблених собак Ви можете подивитися ТУТ.

Цуценята народжуються і живуть разом з нами як у великій родині, а згодом знаходять новий будинок і сім'ї, а їх господарі стають наші друзями. Ми впевнені, що кожен, хто хоче купити собаку джек рассел тер'єр - наш однодумець і друг.

Кожна в'язка підбирається відповідально і індивідуально. Цуценята в розпліднику виростають сміливими і міцними собаками, в яких чудово підкреслені кращі якості породи.

Також, в розпліднику ви можете купити цуценя джек рассела з жорстким типом шерсті: це симпатичні джеки з більш довшою щільнішою шерстю, яка майже непомітна в линьки.

Розплідник джек рассел тер'єрів ELPIS STAR знаходиться на Україні, в місті Львові. Тому, якщо ви із західної України - ви зможете приїхати до нас в гості, подивитися на цуценят і купити вподобаного Вами вихованця. Трошки складніше тим, хто живе далі. Але ми віримо в те, що собаку вибирають в тому числі і серцем, тому, якщо ви запримітили на наших фотографіях мордочку, яка вам сподобалася - нехай відстань не стримує вас.

Ваша собака знайде вас, де б ви не знаходилися, і коли це трапиться - ви обов'язково відчуєте, що саме ось це цуценя - ВАШЕ!

Ми надаємо всю необхідну підтримку власникам-новачкам

У нас ви отримаєте консультаційну підтримку, рекомендації по дресируванню, вакцинациії і годівлі. Ми відповімо на всі питання про утримання джек рассела.

Переваги купівлі собаки в розпліднику ELPIS STAR:

-Безкоштовні консультації по догляду за цуценям;

-Відповідальні в'язки, від яких народжуються здорові цуценята зі стійкою психікою;

-Допомога у виставковій кар'єрі вихованця;

-Укладення договору за бажанням покупця;

-Гарантія породності, відмінний родовід кожного цуценяти;

-Титуловані собаки, чемпіони багатьох країн.

Новости

Послуги

Партнери

Яндекс.Метрика