icons

Розпідник собак

Джек Расел Терьєр

Написати нам
icons

Розплідник собак

джек расел терьєр

Написати нам
icons

Розплідник собак

Джек Расел Терьєр

Написати нам

Джек рассел тер'єр - розумний , відданий та життєрадісний товариш чекає Вас в розпліднику ELPIS STAR!

Раді вітати Вас на нашому сайті!

У нас Ви можете купити собаку породи джек рассел тер'єр, так як це - напрямок роботи нашого розплідника. Ми розводимо породних , здорових, анатомічно добре складених собак зі стійкою психікою.

На наших улюблених собак Ви можете подивитися ТУТ.

Цуценята народжуються і живуть разом з нами як у великій родині, а згодом знаходять новий будинок і сім'ї, а їх господарі стають наші друзями. Ми впевнені, що кожен, хто хоче купити собаку джек рассел тер'єр - наш однодумець і друг.

Кожна в'язка підбирається відповідально і індивідуально. Цуценята в розпліднику виростають сміливими і міцними собаками, в яких чудово підкреслені кращі якості породи.

Також, в розпліднику ви можете купити цуценя джек рассела з жорстким типом вовни: це симпатичні джеки з більш довжиною і щільною шерстю, яка майже непомітна в линьки.

Розплідник джек рассел тер'єрів ELPIS STAR знаходиться на Україні, в місті Львів. Тому, якщо ви із західної України - ви зможете приїхати до нас в гості, подивитися на цуценят і купити вподобаного вихованця. Трошки складніше тим, хто живе далі. Але ми віримо в те, що собаку вибирають в тому числі і серцем, тому, якщо ви запримітили на наших фотографіях мордочку, яка вам сподобалася - нехай відстань не стримує вас.

Ваша собака знайде вас, де б ви не знаходилися, і коли це трапиться - ви обов'язково відчуєте, що саме ось це цуценя - ВАШЕ!

Ми надаємо всю необхідну підтримку власникам-новачкам

У нас ви отримаєте консультаційну підтримку, рекомендації по дресируванню, вакцинациії і годівлі. Ми відповімо на всі питання про утримання джек рассела.

Переваги купівлі собаки в розпліднику ELPIS STAR:

-Безкоштовні консультації по догляду за цуценям;

-Відповідальні в'язки, від яких народжуються здорові цуценята зі стійкою психікою;

-Допомога у виставковій кар'єрі вихованця;

-Укладення договору за бажанням покупця;

-Гарантія породності, відмінний родовід кожного цуценяти;

-Титуловані собаки, чемпіони багатьох країн.

Виставки

2017 рік

Послуги

Партнери

Яндекс.Метрика